רני ברכה אדריכלות
גלרית תמונות

גישור

 

ענף הבנייה והתהליכים בו לעיתים רוויים במתחים ובסכסוכים. התהליך כרוך בקבלת החלטות רבות ובקשרים עם בעלי מקצוע שונים. רשויות, יועצים, שכנים, רשויות וגורמים נוספים רבים. קשרים אלו לעיתים מולידים סכסוכים מסוגים שונים המעיבים על התהליך ולעיתים אף "תוקעים" אותו. סכסוכים רבים מגיעים לפתחם של בתי משפט וגורמים לעיתים לעוגמת נפש לא קטנה הנובעת הן ממשך התהליך והתנהלות בתי המשפט וכן מתוצאותיו של התהליך שם שמטבעו עוסק ב"משחק סכום אפס" בו צד אחד יוצא מנצח וצד אחד מפסיד, אך ידוע כבר כי גם ה"מנצח" לכאורה לא תמיד יוצא כשידו על העליונה שכן לעיתים המוניטין נפגע קשות.

 

 

 

כאן מוצע תהליך הגישור

 

תפקידו של המגשר הוא להגיע להסדר בהסכמת הצדדים ללא כפיית פתרון וללא הכרעה ביניהם (לא דומה לבוררות). תוך קיום דיון פתוח. הפגישות מתקיימות במקום ניטרלי (בדר"כ משרד המגשר) באווירה טובה, כאשר בסיומו השאיפה היא להגיע להסדר בהסכמת הצדדים. בחינת האפשרויות העומדות בפני הצדדים המסוכסכים מביא למסקנה כי פניה להליך גישור המבוצע ע"י מגשר מקצועי (הן בתחום הגישור והם בתחום המקצועי) עדיפה מהרבה בחינות. הן בפן הכלכלי והן מבחינת משך התהליך הקצר בדר"כ מההתנהלות בבתי משפט, והכי חשוב מבחינת תוצאות ההליך שכאמור מתקיים בהסכמה ובאווירה טובה והכי חשוב מבחינתנו היא ההרגשה הטובה בה יוצאים הצדדים בסיומו תוך אפשרות המשך שיתוף הפעולה ביניהם ובדרך כלל בעלות נמוכה.

 

 

גישור

 

כל הזכויות שמורות לרני ברכה - אדריכלות, הנדסה, ניהול פרוייקטים וגישור
בית יהושע רחוב ברקת 7 ת.ד 3077, מיקוד: 40591 ו טלפון: 09-8996005 ו פקס: 09-8996005 ו נייד: 052-8443442 ו אימייל: rani-28@bezeqint.net

הפעל נגישות

בניית אתרים